فاکتورهای موثر بر قیمت تالار عروسی شهریار

اگر در شهریار به دنبال تالار مناسب هستید و به نوعی قصد دارید اطلاعاتی در خصوص قیمت تالار عروسی شهریار داشته باشید، حتما خواندن مطالب این مقاله به شما کمک زیادی می کند. جشن عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین خاطراتی است که در ذهن عروس و داماد نقش می بندد. تشریفات عروسی در عین شیرین و لذت بخش تر بودن، بسیار گسترده بوده و قیمت ها نیز این روزها کمی نگران کننده هستند اما اگر کار به کاردان سپرده شود همه چیز به خوبی پیش می رود.

قیمت تالار عروسی شهریار - تالار ازما

قیمت تالار عروسی شهریار در سال 1400

اگر به تالارهای مختلف عروسی سر بزنید، قیمت هایی که به شما اعلام می شود عجیب و غریب به نظر می رسد! برخی از تالارها قیمت های بسیار بالایی را مدنظر قرار می دهند که شاید مناسب وضعیت مالی شما نباشد بنابراین آنچه بسیار مهم است اینکه فاکتورهای موثر بر قیمت تالار عروسی را به خوبی بشناسید و سعی کنید همه جوانب را به درستی بررسی نمایید، دقت کنید که به طور کلی تعرفه ها بر اساس کیفیت تالار و همینطور خدماتی که به شما عرضه می شود در نظر گرفته خواهد شد پس نگران چیزی نباشید و سعی کنید همه جوانب را در نظر بگیرید.

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس مکان تالار

یکی از مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت تالار عروسی شهریار تاثیر می گذارد، مکان تالار است، به هر حال موقعیت مکانی همیشه موضوع پر اهمیتی بوده و در خصوص تالار عروسی نیز این موضوع دیده می شود، تالارهایی که در مرکز شهر قرار گرفته اند به نسبت تالارهای حومه شهر تفاوت قیمت زیادی دارند پس بر اساس بودجه خود می بایست سعی کنید موقعیت تالار را بسنجید. تالارهایی که از شهر بسیار دور هستند تعرفه نسبتاً ارزان تری دارند پس اگر به دنبال ارزان ترین قیمت تالار عروسی شهریار هستید، می بایست کمی فاصله از شهر را تحمل کنید.

حقیقت این است که برخی از تالارها از نظر موقعیت مکانی برای مهمانان شرایط بهتری ایجاد می کنند. به طور کلی تالارهایی که وضعیت خوبی از نظر موقعیت مکانی دارند گاه تا 50 درصد افزایش هزینه خواهند داشت. موضوع مهم دیگر این است که تالارهایی که جای پارکینگ خوبی برای ماشین دارند نیز هزینه بیشتری به نسبت سایر تالارها دارند. اما اگر تالار در جاده ای نامناسب با شرایط نور کم و … قرار داشته باشد شاید هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند. این موضوع را جدی بگیرید و اگر فکر می کنید موقعیت مکانی برای شما اهمیتی ندارد بهتر است هزینه اضافی بابت آن پرداخت نکنید. به هر حال مهمانان فضای داخل تالار را بیشتر در ذهن خود خواهند داشت تا مسیر!

بهترین تالار های شهریار

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس ظرفیت تالار

موضوع دیگری که روی قیمت تالار عروسی شهریار تاثیر می گذارد ظرفیت تالار است. میزان ظرفیت تالار و باغ ها هرگز یکسان نیست. هر تالاری ظرفیت خاص خود را دارد، بنابراین اگر تعداد مهمانان شما کم است نباید به سراغ تالارهایی با ظرفیت بالا بروید در این صورت هزینه ای که پرداخت می کنید بیشتر خواهد بود. شما می توانید تالاری را انتخاب کنید که وسعت کمتر و ظرفیت کمتری داشته باشد. اگر می خواهید هزینه کمتری برای عروسی خود در نظر بگیرید حتماً به ظرفیت تالار توجه کنید. این موضوع در خصوص باغ تالار ها نیز بررسی می شود و در نهایت شما می توانید با بودجه خود بهترین عروسی را بگیرید.

برخی از تالارها مخصوص جشن عقد و یا تولد و یا جشن های خصوصی هستند و نوع چیدمان صندلی ها و فضای رقص نیز برای افراد محدودی در نظر گرفته شده است که سبب می شود هزینه ها تا حدودی کاهش پیدا کند. اما اگر تعداد مهمان شما زیاد است هرگز برای کاهش قیمت تالار عروسی شهریار به سراغ تالاری با ظرفیت کم نروید، بی نظمی ایجاد شده به قدری زیاد می شود که در نهایت عدم رضایت از سوی مهمانان خواهید داشت و شاید دلخوری های زیادی ایجاد شود. یکی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار بر قیمت تالار عروسی شهریار این است که به قیمت تالارها دقت کنید. هرچه ظرفیت بیشتر شود نیاز به تشریفات بیشتر و خدمات پذیرایی گسترده تر خواهد بود و این موضوع بخش مهمی از قیمت تالار عروسی شهریار را شامل می شود پس این نکته همیشه در ذهن شما وجود داشته باشد.

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس دکوراسیون

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت تالار عروسی شهریار، دکوراسیون داخلی تالار است. برخی از تالارها هنوز بافت قدیمی خود را دارند و برخی دیگر نیز از نظر ساختار شرایط متفاوت تری را دنبال کرده اند. تالارهایی که از دکورهای به روز و از معماری های خارق العاده استفاده می کنند قطعاً قیمت نسبتاً گران تری دارند. این موضوع بخشی از تعرفه تالار محسوب می شود و البته که به طور کلی روی قیمت نهایی تالار تاثیر می گذارد. هرچه دکوراسیون داخلی مجلل تر باشد و به طور کلی از دکوراسیون های سیار مثلاً گل آرایی و … برای داخل تالار استفاده شود هزینه ها بیشتر می شود.

خوشبختانه تلاش خود را کرده ایم تا بتوانید مقایسه جالبی بین تالارهای مختلف داشته باشید و دکوراسیون داخلی تالار را مورد بررسی قرار دهید.برخی از دکوراسیون های داخلی بسیار خاص هستند. دقت کنید که دکوراسیون داخلی با امکانات و خدمات تالار فرق دارد. مثلاً برخی از افراد آتش بازی را برخی از دکوراسیون می دانند در صورتی که کاملاً در اشتباه هستند. دکوراسیون به نوع معماری سقف، کف، سن رقص، جایگاه عروس و داماد و … گفته می شود. بسیاری از تالارها تغییراتی در این راستا انجام داده اند و در این صورت قیمت کار به طور کلی بیشتر می شود.

مثلاً اجرای نورپردازی های خطی برای سقف ها و کف ها یکی از ایده های جدیدی است که در بسیاری از تالارها دیده می شود و بخش مهمی از هزینه ها را در بر می گیرد. از یاد نبرید که دکوراسیون داخلی زمانی که به سبک های مدرن و خاص دنبال شوند بر روی هزینه کلی شما می افزایند. مثلاً آینه کاری بخش مهمی از دکوراسیون داخلی تالار را شامل می شود در چنین شرایطی انعکاس نور بهتر بوده و سبب می شود که فضای داخلی تالار عروسی به شکل کاملاً حرفه ای به نظر برسد و این موضوع از نظر نوعروسان بسیار جذاب خواهد بود.

نورپردازی هایی که روی ستون ها اجرا می شود را جدی بگیرید و از یاد نبرید که همه چیز بر اساس موقعیت سقف و کف در نظر گرفته می شود. دقت داشته باشید دکوراسیون داخلی برای تالارها یکی از عوامل پر اهمیت بر قیمت محسوب می شود.

قیمت تالار عروسی شهریار در سال 1400 - تالار ازما

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس خدمات و امکانات

خدمات و امکاناتی که تالار عروسی در اختیار عروس و داماد و مهمانان قرار می دهد از مواردی است که سبب می شود هزینه ها تغییر کند. برخی از تالارهای عروسی علاوه بر تیم خدمات پذیرایی، یک سری تیم های دیگر به عنوان گروه های خوشامدگویی دارند. این افراد از مهمانان استقبال می کنند و به نوعی راهنماگر هستند. در واقع اگر مهمانان در داخل تالار نیاز به سرویس بهداشتی و یا اتاق پرو داشته باشند، راهنمایی های لازم در اختیارشان قرار می گیرد. همینطور گروهی وجود دارند که به نوعی راهنماگر برای پارکینگ اتومبیل هستند. همه این موارد بخشی از خدمات و امکانات تالار عروسی محسوب می شود.

از سوی دیگر یک سری افراد در تالار هستند که برای خدمات شام موظف هستند تا مهمانان را راهنمایی نمایند، این موضوع سبب می شود که به طور کلی هزینه ها افزایش داشته باشد.

امکانات سرمایش و گرمایش، خواننده و موسیقی و همینطور امکاناتی که مربوط به رقص نور و نورپردازی های اضافی تالار است همگی بخش مهمی از قیمت تالار عروسی شهریار محسوب می شود پس به طور کلی اینکه هزینه ها بر چه اساسی ارزیابی می شود بستگی به موقعیت عروسی دارد. اگر وضعیت امکانات عروسی بسیار بالا باشد قطعاً هزینه ها زیاد است و این موضوع به طور کلی می بایست در ابتدا سنجیده شود. مثلاً برخی از تالارها سعی می کنند تا خدماتی که مربوط به موسیقی است را به عهده خودتان بگذارند و این موضوع سبب می شود که بخش مهمی از هزینه ها تغییر کند.

بیشتر بخوانید: بهترین تالار عروسی جنوب تهران

بیشتر بخوانید: هزینه شام عروسی برای هر نفر

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس خدمات تشریفات

خدمات تشریفات نوعی خدمات اختیاری محسوب می شود یعنی تالار اجباری به این خدمات نخواهد داشت و عروس و داماد بر اساس سطح نظری که دارند سعی می کنند خدمات تشریفات را اضافه کنند اما برخی از تالارها گروه های خاص خود را برای برگزاری خدمات تشریفات داشته و این موضوع سبب می شود که هزینه های تشریفات نیز بخشی از قیمت تالار عروسی شهریار محسوب شود.

بگذارید در مورد تشریفات عروسی کمی بیشتر با شما صحبت کنیم. مثلاً شما دوست دارند که از گروه های موسیقی خاصی در جشن خود استفاده کنید. گروه های موسیقی به طور کلی بخش مهمی از تشریفات را تشکیل می دهند، گروه های موسیقی سنتی از دسته مواردی هستند که این روزها بسیار باب شده اند و شما می توانید با افزودن هزینه، خاطره ای دل انگیز برای جشن خود ایجاد کنید.

از سوی دیگر خدمات گل آرایی بخشی از تشریفات تالار عروسی محسوب می شود و اگر این خدمات به درستی صورت بگیرد فضای داخلی تالار شما بسیار جذاب خواهد بود. گل آرایی به دلیل گران بودن قیمت گل ها بخش مهمی از قیمت تالار عروسی شهریار را شامل می شود.

برخی از عروسان خوش سلیقه ایرانی تم های خاصی مد نظر دارند که مربوط به تزئینات داخلی تالار ها می شود و به طور کلی اجرای این تم ها بر اساس موقعیت تالار متفاوت خواهد بود. اجرای سفره عقد در تالار می بایست توسط افراد متخصص و خلاق در این زمینه صورت بگیرد و نهایتاً بخش مهمی از هزینه ها خواهد بود.

ارزان ترین قیمت تالار عروسی شهریار - تالار ازما

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس کیفیت پذیرایی

کیفیت از دسته مهمترین مواردی است که عروس و داماد می بایست به آن توجه کنند. اگر کیفیت پذیرایی به درستی صورت نگیرد، هرچقدر هم که فضا شاد باشد، سبب نارضایتی مهمانان خواهد بود. به هر حال بسیار مهم است که گروهی که مسئول پذیرایی هستند بدانند که خدمات پذیرایی می بایست به همه مهمانان برسد و باید نظم و دقت بالایی در پذیرایی صورت بگیرد در این حالت مهم است که کیفیت پذیرایی در بهترین حالت خود قرار بگیرد. تالار عروسی شهریار بر اساس کیفیت پذیرایی نیز سنجیده می شود، خوشبختانه در این راستا دسته بندی های مخصوصی دیده می شود.

مثلاً شما می توانید از پکیج های مختلف پذیرایی استفاده کنید. درجه بندی پکیج ها نشان دهنده کیفیت پذیرایی است، مثلاً اینکه برای مهمانان چند بار پذیرایی در نظر گرفته شود و یا مقدار پذیرایی به چه صورتی باشد همگی روی قیمت تالار عروسی شهریار در سال 1400 تاثیر گذاشته و این موضوع سبب شده تا عروس و داماد پیش از بستن قرارداد اطلاعات کامل به هزینه ها داشته باشد.

کیفیت جزو اساسی ترین موضوعاتی است که حتماً باید به آن اهمیت دهید. ارائه بهترین غذاها، میوه ها و شیرینی جات از مواردی است که می بایست در اولویت قرار بگیرد. اگر بهترین تشریفات را اجرا کنید اما غذا کیفیت خوبی نداشته باشد و یا مقدار آن کم باشد، فکر می کنید عروسی شما چه امتیازی از سوی مهمانان خواهد داشت؟

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس کیفیت غذا، نوع و مقدار میوه و شیرینی جات دسته بندی می شود و این موضوع بخش مهمی از شرایط را شامل می شود.

قیمت تالار عروسی شهریار بر اساس کیفیت پذیرایی

یکی از موارد دیگری که شاید بخش مهمی از قیمت تالار عروسی شهریار محسوب شود این است که میز کانتر در ورودی قرار بگیرد یا نه. این موضوع خود درصدی به قیمت تالار عروسی شهریار می افزاید. پس در بهترین شرایط باید بدانید که چطور می توان روی قیمت ها تمرکز کرد و بهترین را انتخاب کرد.

پس تا به اینجای کار متوجه شدیم که مکان، ظرفیت و مجلل بودن از مهمترین مواردی است که روی قیمت تالار عروسی شهریار تاثیر می گذارد. اما حقیقت این است که یک سری موارد دیگر سبب می شود تا هزینه ها تا حدودی کمتر شود.

تکنیک های کاهش قیمت تالار عروسی شهریار

برای اینکه قیمت تالار عروسی شهریار برای شما ارزانتر ارزیابی شود، باید نگاه مقایسه ای داشته باشید. مثلاً اینکه هزینه تیم موسیقی طرف قرارداد با تالار را با هزینه موسیقی بیشتر از تالار بسنجید. این کار باعث می شود تا درگیر هزینه های اضافی نشوید.

مثلاً برخی از تالار ها به طور کلی شرایط اجرای سفره عقد را با قیمت ارزان در نظر می گیرند و نیازی نیست که تشریفات جداگانه ای در نظر بگیرید این موضوع به نوبه خود باعث می شود که قیمت تالار عروسی شهریار کاهش یابد.

در بهترین شرایط به طور کلی شما می توانید نگاه مقایسه ای به همه موارد داشته باشید. غذا، میوه و شیرینی و تیم فیلم برداری و موسیقی و تشریفات از مواردی است که روی قیمت تالار عروسی شهریار تاثیر می گذارد و هر گزینه که به نفع شما بود را انتخاب کنید. وقتی این مقایسه ها به طور دقیق و به روز صورت بگیرد و مشاوران در این زمینه به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند مشخص می شود که چطور می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید اگر چنین شرایطی را جدی بگیرید شاید برای شما دردسرساز باشد و مشکلات زیادی ایجاد شود و مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید.

کاهش قیمت تالار عروسی شهریار

از طرح تخفیف تالارهای عروس غافل نشوید!

یکی از مواردی که سبب می شود هزینه شما کاهش یابد، طرح ویژه تخفیف است که از سوی صاحب تالار برای مدت کوتاهی در نظر گرفته می شود طرح تخفیف برای تالارهای عروسی به نوبه خود شرایط خاص خود را دارند و کسانی که بتوانند از تخفیف های فصلی استفاده کنند قطعاً هزینه کمتری پرداخت می کنند. مثلاً در فصل زمستان تعداد عروسی ها کمتر است این امر سبب می شود تا برخی از تالارها برای کسب درآمد بهتر و یکسان سازی درآمد خود طرح های تخفیف روی هزینه تالار در نظر بگیرند و این موضوع فرصت خوب برای کسانی است که هم به دنبال عروسی مجلل هستند و هم از نظر بودجه کمی محدودیت دارند!

سه نکته طلایی در مورد قیمت تالار عروسی شهریار

 1. برخی از تالارهای پرطرفدار همیشه گرانتر از سایر تالارها هستند و این موضوع گاه بدون دلیل خاصی دیده می شود  یعنی تالار مورد نظر از نظر امکانات چندان شرایط ویژه ای ندارد اما به طور کلی اغلب افراد به سراغ این تالار ها می روند پس اگر بودجه شما کم است تاکید به چنین تالارهایی نداشته باشید
 2. در بررسی تعداد مهمان خود دقیق باشید تا در خصوص هزینه غذا و میوه و شیرینی درگیر یک سری مشکلات نشوید به هر صورت هرچه دقت بیشتری نمایید نتیجه بهبود خواهد داشت.
 3. نیازهای خود را مشخص کنید. برخی از افراد به زیبایی ظاهری تالار اهمیت می دهند. برخی به فضای داخلی تالار دقت می کنند و برخی نیز به خدمات و تشریفات اهمیت بیشتری می دهند. دقت کنید که هرچه موقعیت نیاز شما مشخص تر باشد نتیجه بهتری خواهد داشت و کمک می کند و تا بتوانید در خصوص هزینه ها نیز شرایط بهتری را فراهم سازید. یک نکته مهم دیگر که می بایست مدنظر قرار دهید این است که به طور کلی قیمت تالار عروسی شهریار در سال های اخیر به نسبت گذشته دستخوش یک سری تغییرات بوده است. این تغییرات به واسطه امکانات ارزیابی می شود. پس تیم تخصصی تشریفات باید در کنار شما باشد تا هوشمندانه انتخاب کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

نظر

 • سپیده
  14 دی 1400 در 11:23

  خیلی مفید بود ممنون از مقاله خوبتون

  • Moghanloo
   14 دی 1400 در 16:18

   سپاسگزارم از همراهیتون

افزودن دیدگاه