کادو عروسی چی بدم

رفتن به مراسم عروسی همیشه یک چالش را به همراه خود داشته است. حالا کادو عروسی چی بدم؟ هر یک از مهمان هایی که به مراسم عروسی دعوت می شوند، به هر حال باید یک کادوی عروسی مختصر و یا بزرگ به عروس و داماد بدهند تا هم تشکر خود را برای دعوت خودشان به عروسی اثبات کنند و هم به عروس و داماد برای شروع زندگی مناسب کمک کنند.

پس دادن کادوی عروسی فقط برای تشکر و قدردانی نیست و افراد می بایست با دادن کادوی عروسی به عروس و داماد کمکی کرده باشند؛ البته در مواردی کادو می تواند جنبه یادگاری داشته باشید و همیشه کادوی عروسی یک کادوی کاربردی نیست. اگر شما هم به عروسی دعوت شده اید و این سوال برای شما پیش آمده که کادو عروسی چی بدم؟ با ما در تالار از ما همراه باشید تا شما با چندین نمونه کادوی عروسی آشنا کنیم.

کادو عروسی چی بدم - تالار ازما

کادو عروسی چی بدم؟

اگر دارید این مقاله را می خوانید، حتما به مراسم عروسی دعوت شده اید و به دنبال این هستید که یک کادوی مناسب برای عروسی خریداری کنید! حتما این سوال برای شما مطرح شده که کادو عروسی چی بدم؟ آیا نیاز است که همیشه کادوی عروسی گران قیمت باشد؟

دعوت شدن به مراسم عروسی همیشه یک چالش بزرگ داشته و آن هم خریدن کادوی عروسی برای عروس و داماد است. حال فرقی نمی کند که مراسم عروسی به هم پاتختی برگزار می شود و یا بدون پاتختی! شما باید کادوی خود را آماده کنید و به عروس و داماد بدهید.

دادن کادوی عروسی از سه جنبه حائز اهمیت است. اول اینکه کادوی عروسی شما یک جنبه قدردانی دارد. عروس و داماد شما را به عروسی دعوت کرده اند و شما به پاس قدردانی از دعوت آن ها، یک کادوی عروسی مناسب خریداری می کنید.

دوم اینکه کادوی عروسی شما می تواند به عروس و داماد برای شروع زندگی کمک کند. مثلا اگر به عروس و داماد پول یا طلا هدیه دهید، سعی می کنید که به عروس و داماد برای داشتن یک زندگی مناسب کمک کنید.

سوم اینکه کادوی عروسی شما به عروس و داماد جنبه یادگاری دارد. این کادو می تواند تا آخر عمر برای افراد به یادگار بماند. پس سعی کنید که یک کادوی خاص و یادگاری خاصی را به عروس و داماد بدهید.

برای دادن کادوی عروسی به نکات زیر توجه داشته باشید!
قبل از اینکه بخواهید یک کادوی عروسی بخرید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشد. اگر هنوز هم با این سوال مواجه هستید که کادو عروسی چی بدم؟ باید ابتدا بدانید که نسبت شما به عروس و داماد چیست؟ اوضاع مالی عروس و داماد چگونه است؟ عروس و داماد بیشتر از همه به چیزی نیاز دارند؟ و …
تمامی نکات ذکر شده، باید در نظر شما باشند تا بتوانید یک کادوی مناسب برای عروسی خریداری کنید.

نسبت شما با عروس و داماد

یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از خرید کادوی عروسی و پاسخ به سوال کادوی عروسی چی بخرم به آن توجه داشته باشید، این است که نسبت و نزدیکی شما به عروس و داماد چگونه است؟

بدیهی است که هر چه نسبت شما به عروس و داماد نزدیک تر باشد، باید یک کادوی عروسی مناسب تر و گران قیمت تر بخرید. مثلا خواهر عروس یا خواهر داماد، باید یک کادوی شکیل و مناسب خریداری کند؛ اما عمه خاله عروس نیازی به خریدن یک کادوی گران قیمت ندارد!

مجرد بودن یا متاهل بودن شما

یکی دیگر از نکاتی که می بایست در هنگام خرید کادو عروسی به آن توجه داشته باشید، مجرد یا متاهل بودن شما است. اگر جزء دوستان عروس و داماد هستید و مجرد می باشید، نیازی نیست که به اندازه دوستان متاهل خود خرج کنید و یک کادوی گران بخرید.
اگر هم جزء خانواده عروس و داماد می باشید و به همراه خانواده خود به عروسی دعوت شدید و در عین حال مجرد هستید، نیازی نیست که خودتان یک کادوی عروسی خریداری کنید. همان کادوی عروسی خانوادگی کفایت می کند.

نیاز مالی عروس و داماد

کادو عروسی چی بدم؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است که به نیاز مالی عروس و داماد توجه داشته باشید. اگر عروس و داماد نیاز مالی بیشتری دارند و در عین حال برای برگزاری مراسم عروسی هزینه زیادی کرده اند، بهتر است که به فکر دادن پول و طلا به عروس و داماد باشید.
اگر هم عروس و داماد از لحاظ مالی تامین هستند، می توانید به جای دادن پول و طلا، به عروس و داماد کادو هدیه دهید. به هر حال این به نظر و شرایط شما و عروس و داماد بستگی دارد!

تالار عروسی

علاقه عروس و داماد

برای خریدن کادو برای عروس و داماد باید به علاقه آن ها توجه کنید. اگر عروس و داماد علاقه مند به وسایل خاصی هستند، بهتر است که آن وسایل را برای تکمیل دکوراسیون خانه آن ها خریداری کنید. اگر هم علاقه عروس و داماد را نمی دانید، بهتر است که طلا و یا پول به عروس و داماد بدهید و انتخاب اینکه با آن پول چه هدیه ای برای خود بخرند را بر عهده عروس و داماد بگذارید!

بودجه شما برای خرید کادوی عروسی

اینکه شما می توانید چه مقدار برای خرید کادوی عروسی هزینه کنید، بسیار مهم است. به هر حال هر فرد شغلی دارد و ممکن است همه افراد نتوانند به صورت یکسان برای خرید کادوی عروسی اقدام کنند. پس در پاسخ به سوال کادو عروسی چی بدم؟ اول ببینید که چه میزان بودجه برای خرید کادوی عروسی دارید!

نزدیکان عروس هستید یا داماد؟

و اما نکته آخری که باید برای خرید کادوی عروسی به آن توجه داشته باشید این است که شما جزء نزدیکان عروس هستید و یا نزدیکان داماد؟ مخصوصا اگر قصد خرید کادو برای عروسی را دارید، بهتر است که بسته به نسبت خودتان برای عروس و داماد کادو خریداری کنید.

به طور مثال اگر دوست داماد هستید، زیاد جالب نیست که برای عروس ساعت هدیه بخرید و یا اگر دوست عروس هستید، اصلا جالب نیست که برای داماد ساعت خریداری کنید! پس به همه این موضوعات برای خرید کادوی عروسی توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید یک کادوی عروسی مناسب را برای خودتان خریداری کنید.

چند نمونه از بهترین کادوهای عروسی

تا به اینجای مقاله سعی کردیم که یک سری نکات را برای کمک به تصمیم گیری شما و پاسخ به سوال کادو عروسی چی بدم ارائه کنیم؛ اما شاید بعضی از شما دوست دارید که ایده های برای خرید کادوی عروسی داشته باشید. به همین خاطر در ادامه چندین ایده و نمونه از بهترین کادوهای عروسی را برای شما ذکر می کنیم.

سکه های پارسیان یا الیزابت

اگر جزء نزدیکان عروس و داماد نیستید و یا نمی توانید هزینه زیادی برای خرید کادوی عروسی کنید، می توانید به جای دادن پول از سکه های پارسیان و یا الیزابت استفاده کنید. امروزه این سکه ها در قیمت های متنوعی به تولید می رسند و شما می توانید بسته به بودجه مالی که دارید، یکی از آن ها را خریداری کنید که به عروس و داماد در تالار عروسی در جنوب تهران، تالار عروسی در تهران و یا باغ تالارها ارائه کنید.
سعی کنید که سکه خریداری شده خود را در یک جعبه زیبا بگذارید و روی آن یک یادداشت خاص برای عروس و داماد به یادگار بنویسید و سپس به عروس و داماد هدیه دهید.

خرید یک تکه طلا برای عروس خانم

اگر جزء نزدیکان عروس و داماد هستید و در عین حال بودجه کافی برای خرید طلا دارید، به فکر خرید کادوهای دیگر نباشید! خرید یک تکه طلا برای عروس خانم از هر جهت مفید است. اگر بودجه زیادی دارید، خرید یک انگشتر برای عروس خانم بسیار خوب است.
اما اگر می خواهید هزینه زیادی نکنید، می توانید که یک تکه طلا با قیمت مناسب تر و وزن سبک تر خریداری کنید. مثلا امروزه پلاک های کم وزنی وجود دارند که شما می توانید آن ها را خریداری و به عروس خانم ها ارائه کنید.

کارت هدیه به جای دادن پول

اگر نمی دانید که به عروس و داماد چه کادویی بدهید، خب بهتر است که به جای دادن کادو به آن ها پول هدیه دهید؛ اما به هر حال دادن پول زیاد جذابیت ندارد. می توانید به جای دادن پول از یک بانک کارت هدیه بخرید و آن را به عروس و دامادها بدهید.
مزیت کارت های هدیه این هستند که می توانید روی آن ها هر چیزی که دوست دارید را بنویسید و با هر قیمتی که تمایل دارید یک کارت هدیه بخرید. از طرفی کارت های هدیه امن تر هستند و در بین کادوهای عروس و داماد در تالار پذیرایی گم نمی شوند.

بیشتر بخوانید: بررسی قیمت تالار عروسی در تهران به عنوان مهم ترین عامل برای رزرو

بیشتر بخوانید: بهترین تالار عروسی در تهران میزبان مراسم باشکوه عروسی شما

خرید ساعت برای عروس یا داماد و یا ست ساعت

اگر علاقه مند به پول دادن به عروس و داماد نمی باشید و دوست دارید که به جای طلا و پلاک طلا، یک کادوی خاص برای عروس یا داماد بخرید، بهترین گزینه برای شما ساعت مچی است. البته اینجا یک نکته وجود دارد، آن هم نسبت شما با عروس و داماد می باشد.
اگر جزء نزدیکان عروس هستید، باید برای عروس خانم یک ساعت زیبا خریداری کنید و اگر جزء نزدیکان داماد هستید، باید برای آقا داماد ساعت خریداری کنید. اگر هم دوست دارید هزینه بیشتری کنید، چه بهتر که یک ست ساعت عروس و داماد خریداری کنید و با یک بسته بندی جذاب به عروس و داماد هدیه دهید!

گرامافون خاص برای تکمیل دکوراسیون عروس و داماد

اگر عروس و داماد به وسایل تزیینی علاقه زیادی دارند و در عین حال نیاز مالی ندارند، چه بهتر که برای خرید کادو به فکر وسایل تزیینی و دکوراتیو باشید. یکی از بهترین کادوها برای عروس و دامادها، گرامافون است. گرامافون ها در اندازه های مختلفی وجود دارند و زیبایی منحصر به فردی دارند.

تالار پذیرایی

اگر می توانید هزینه زیادی کنید، بهتر است که گرامافون اصل خریداری کنید که کار کند؛ اما اگر قادر به پرداخت هزینه زیادی نیستید، می توانید گرامافون های تزیینی خریداری کنید و با یک بسته بندی جالب و زیبا به عروس و داماد هدیه دهید.

بلوریجات و ظرف های زیبا و کاربردی

اگر هنوز هم می پرسید که کادو عروسی چی بدم و با هیچ از کادوهای گفته شده ارتباط برقرار نکردید، نگران نباشید! هنوز هم گزینه های زیادی برای دادن کادو وجود دارند. به طور مثال اگر می خواهید که یک کادوی خاص و کاربردی به عروس و داماد بدهید، بهتر است که به فکر خرید ظرف و ظروف مناسب برای عروس و داماد باشید.
خرید بلوریجات خاص برای هدیه دادن به عروس و داماد بسیار مناسب است؛ اما به هر حال دادن بلوریجات و یا ظرف و ظروف ساده به عروس و داماد زیاد هم مناسب نیست. پس حتما به فکر خرید ظرف و ظروف خاص و کادویی باشید.

صنایع دستی؛ برای عروس و دامادهای علاقه مند به هنر

یکی از بهترین کادوهای عروسی برای عروس و دامادها، صنایع دستی هستند. اگر عروس و داماد قصد رفتن به شهرهای دیگر برای زندگی کردن دارند، می توانید به عنوان یادگاری به آن ها صنایع دستی هدیه دهید. ظروف میناکاری از جمله بهترین هدایایی هستند که می توانند به عروس و دامادها هدیه دهید.
این نکته را مد نظر داشته باشید که دادن صنایع دستی به عروس و دامادهایی که علاقه مند به هنر و فرهنگ می باشند، بهتر گزینه است. پس در خرید صنایع دستی شک نکنید؛ اما پس از خرید صنایع دستی به خوبی آن را بسته بندی کنید و به صورت شکیل به عروس و داماد ارائه کنید.

تالار عروسی در تهران

تابلوهای دکوراتیو

عروس و دامادها همیشه برای داشتن منزل جدید و زیبا تلاش می کنند و به دنبال بهترین وسایلی هستند که بتوانند با کمک آن ها، خانه خود را تزیین کنند. اگر عروس و داماد مد نظر شما دارای منزل بزرگی هستند و می توانند از تابلوهای دکوراتیو در منزل خود استفاده کنند، چه بهتر که یک تابلوی خاص برای آن ها خریداری کنید.
امروزه تابلوهای دکوراتیو با قیمت مناسب قابل خریداری هستند و شما می توانید با هر بودجه ای آن ها را خریداری کنید. تابلوهای دکوراتیو چند تکه، هم خاص هستند و هم برای کادو دادن مناسب هستند.

تابلوهای نقاشی اختصاصی

اگر بودجه کافی برای خرید تابلوهای نقاشی دارید، بهتر است که یک تابلوی نقاشی خاص برای عروس و داماد خریداری کنید. تابلوهای نقاشی هم خاص تر هستند و هم برای دادن کادو، جلوه بیشتری دارند. می توانید تابلوهای نقاشی اختصاصی خریداری کنید.
امروزه بسیاری از هنرمندان تابلوهای نقاشی را به صورت اختصاصی طراحی می کنند و به شما تحویل می دهند. اگر یک عکس از عروس و داماد دارید، می توانید آن را به یک هنرمند بدهید و از او درخواست کنید که یک تابلوی نقاشی آب رنگ، سیاه و سفید، رنگ و روغن و یا هر چیزی که دوست دارید را برای شما طراحی کند.
بعضی از تابلوهای نقاشی خاص، دارای طرح های خاص و غیر واقعی از افراد واقعی هستند. اگر عروس و داماد علاقه مند به این نوع تابلوها هستند، می توانید به راحتی با دادن یک عکس به هنرمندان در این زمینه، بهترین کادو را به عروس و داماد تحویل دهید.

تابلو فرش خاص برای کادوی عروسی

خرید تابلو فرش برای عروس و داماد به عنوان کادوی عروسی بسیار جالب و مناسب است. اگر بودجه کافی برای خرید تابلو فرش دارید، شک نکنید. تابلو فرش ها در اندازه ها و مدل های متنوعی وجود دارند که شما می توانید بسته به سلیقه خود و عروس و داماد یکی از آن ها را انتخاب کنید.
امروزه امکان سفارش دادن تابلو فرش های اختصاصی برای افراد وجود دارد. اگر یک عکس خاص از عروس و داماد دارید، می توانید یک تابلو فرش اختصاصی برای عروس و داماد سفارش دهید. مطمئن باشید که عروس و داماد از هدیه گرفتن یک کادوی اختصاصی و تابلو فرشی که دارای عکس آن ها می باشد، خوشحال خواهند شد.

تابلوهای سخن گو

و اما آخرین پیشنهاد برای پاسخ به سوال شما؛ کادو عروسی چی بدم؟ اگر به دنبال یک هدیه خاص و جالب می گردید، می توانید به جای دادن تابلوی نقاشی، تابلو فرش و … یک تابلوی سخن گو به عروس و داماد هدیه دهید. اگر می دانید که عروس و داماد به چه آهنگی علاقه دارند، یک آهنگ اختصاصی بر روی تابلو سخن گو اضافه کنید و این امکان را به عروس و داماد بدهید تا بتوانند با پلی کردن آهنگ خاصی که بر روی تابلوی سخن گو وجود دارند، یک یادگاری مناسب از شما داشته باشند.
تابلوهای سخن گو با قیمت مناسبی قابل تهیه می باشند. پس می توانید با یک بودجه کم، یک کادوی خاص و در عین حال مناسب برای عروس و داماد خریداری کنید.

باغ تالار

نتیجه گیری

همه ما زمانی که به مراسم عروسی دعوت می شویم از خود می پرسیم حالا کادو عروسی چی بدم؟ به هر حال دادن کادوی عروسی به همین سادگیا که فکر می کنیم نیست. برای دادن کادوی عروسی باید به بودجه خود، نیاز عروس و داماد و نسبت خودتان توجه کنید و در نهایت یک کادوی عروسی مناسب و کاربردی بخرید.

در این مقاله سعی کردیم چندین نمونه از کادوهای عروسی را برای شما ذکر کنیم تا بتوانید برای خرید کادوی عروسی با هر بودجه ای اقدام کنید. در نهایت هم این نکته را به شما یادآور می شویم که بسته بندی کردن یک کادوی عروسی، بسیار اهمیت دارد. بهتر است که متناسب با مراسم عروسی، کادو را بسته بندی کنید. از کاغذ کادوهای رنگ شاد و سفید و کرم استفاده کنید تا جلوه زیبایی داشته باشند.

post

نظر

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه